Greatest Kılavuzu samsung s8 kapak için

Samsung Galaxy S8 Plus KylyfYeni sızan bir Samsung Galaxy S8 kılıfı görüntülerinde ekran çerçevesinin inceldiği ve ön taraftaki property düğmesinin kaldırıldığı gözlendi. Galaxy S8 modellerinin özelliklerinin geçtiğimiz haftalarda sızmasından sonra şimdi de kılıfları görüntülendi. Bu sefer, Galaxy S8 Plus için özel olarak tasarlanmış gerçek bir kılıfın neye benzediğine bakıyoruz. Samsung'dan alışık olduğumuz gibi plastik kapak kullanılan telefonda bataryanın değiştirilebildiğini belirtelim.


Samsung Galaxy S8'in 2017 yılı başına kadar three.five mm kulaklık girişini cihazdan çıkarıp çıkarmayacağını açıklamasını bekliyoruz. Galaxy Note 7 ile benzerliği dikkat çekici olan telefon oldukça iyi özelliklerle geldi. Mavi Galaxy S7 Edge Çıkacağına dair dedikodular dolanırken nihayet bir açıklama geldi.


Öte yandan bir diğer dikkat çeken detay ise, alışılmışa zıt olarak Samsung'un Galaxy S8 arka kamerasında bir farklılık yapması oluyor. Samsung Galaxy S8‘in de tıpkı LG G6 gibi Qualcomm Snapdragon 835 İşlemcisi ni kullanması bekleniyor. Bunu da belirtelim ve batarya konusunu geride bırakıp kameraya geçmeden önce, Galaxy S7 edge'in hızlı şarj özelliğiyle 30 dakikada bataryasının yaklaşık yüzde 60'ını doldurduğunu da söyleyelim.


Galaxy S8 modelinin kalem ile birlikte gelebilecek olmasy bu konuda Samsung için ciddi bir yenilik olacak. Çift açılı standa sahip Logitech PRO, Samsung Galaxy NotePRO ve Galaxy TabPRO'nuzu dikey ve yatay olmak üzere iki farklı açıda tutarak, S Pen'i kullanırken rahat etmenizi sağlıyor.


Yukaryda yer alan ve Samsung'un yeni amiral gemisinde yer alaca?y söylenen bu özelli?i gözler önüne seren görsel ise Samsung'un Galaxy S8 ile ilgili bir sunumundan alyndy ve dün All About Windows Phone sitesinde yayynlandy. Samsung'un bu sene 5,7 inç'lik Galaxy S8 ve 6,two inç'lik Galaxy S8 Plus olmak üzere iki yeni Galaxy S8 tanıtması bekleniyor.


Bu zamana kadar Samsung'un Galaxy S ve Galaxy Note serisinde Samsung telefonlara özel olan birçok özellik gördük. Aynı şekilde Galaxy S8'in oldukça ince alt ve üst çerçevelere sahip olduğu görülüyor. Daha önce iddia edilen parmak izi sensörünün Galaxy S8'in ekran altına konumlandırıldığı bu yeni çıkan görsellerle daha net tespit ediliyor.


Ayrıca bazı koruyucu kılıf görselleri üzerinden de bu akıllı telefonun görünümü karşımıza gelirken, şimdi de Avustralya merkezli UAG tarafından bazı görseller yayınlandı. Galaxy S8'in silüeti Galaxy S7 ve S6 varyasyonlarından biraz daha geniş gibi görünüyor.


SamMobile site'sinin verdiği bilgiye göre Samsung un Galaxy S7 modelinde yer alan birçok aksesuar Galaxy S8 telefonu için de sunulacak. Ayrıca öyle bir aksesuarlar var ki, sadece Galaxy S8 modeli için özel olarak dizayn edildi.Alcantara materyalinden hazırlanan kılıf buna örnek bakiniz gösterilebilir.


Samsung Galaxy S 8 şok, sıvı ve toz en iyi şekilde korumak için CİHAZLARIN dokulu şeffaf + katman metal Pc bu durum mevcut. Siz samsung gibi kurumun bu kadar kısa mesafeden, bu kadar çabuk ekranın kırılması da normal değil diyorum. Galaxy Note Edge renk seçenekleri konusunda pembe ve altın sunan Note 4'ün aksine yalnızca siyah ve beyaz renklere sahip olarak satışa çıkacak.


Tekel yapıp 835 kendisi üreticek ve diğer firmalara vermiyor işlemciyi umarım en yakın zaman da rekabet kurumları dava açar samsung a lg g6 835 gelcekti xiaomi 6 da 835 gelcekti ve diğer bir sürü firma var ama samsung parayı bastırdı ve ilk önce kendi tlf nunda kullancağı için dünya rekoru kırıyor ama bir kaç ay sonra çinli firmalar da kavuşçak 835 zaman görürüz performans hızı ne kadar.


Yeni bir iddiaya göre ayrıca Galaxy S8'in büyük bir modelinin de çıkacağı yönünde. Selef modelle Galaxy S5 'in parmak izi sensörü üzerine daha iyi bir sensörle karşımıza çıkan Samsung, burada da yakın performans sunan bir sensörü bizlere getiriyor. The Investor tarafından Samsung'a yakın kaynaklardan elde edilen bilgilere göre, Samsung'un yeni Galaxy S8 ikilisi için 10 Nisan tarihinde, yani Unpacked etkinliğinden 12 gün sonra ön siparişler alınmaya başlayacak.


Firmanın 1 dakikalık Galaxy S8 videosunu MWC'de gösterme ihtimalinin olduğu düşünülüyor. Gelecek yıl S8 ve Note 8'leri takaslarken müşterilerdeb Galxay S7'nın bu yılki satış fiyatının yarısı tahsil edilecek. Galaxy S8'in özellikleri ile ön plana çıkacak bir telefon olacağı Note7'nin üretiminin durması ve satıştan çekilmesinden sonra kesinleşmişti.


Galaxy S8 modelinin kalem ile birlikte gelebilecek olmasy bu konuda Samsung için ciddi bir yenilik olacak. Çift açılı standa sahip Logitech PRO, Samsung Galaxy NotePRO ve Galaxy TabPRO'nuzu dikey ve yatay olmak üzere iki farklı açıda tutarak, S Pen'i kullanırken rahat etmenizi sağlıyor.


Kılıf üreticileri tarafından tasarlanan Galaxy S8 akıllı telefon kılıfları şuan için satışa sunulmamış. Android six da alacak cihaz onaylandı samsung tarafından az geç geliversin ne olacak. Galaxy X ile ilgili ekran çözünürlüğü ve katlanabilir ekranı dışında fazla bir şey bilmiyoruz.


Galaxy Note 7 fiyaskosundan sonra Samsung, Galaxy S8'de daha dikkatli davranyyor ve kullanycylaryn güveninin tekrar kazanabilmek için oldukça iyi özelliklere yer verecek gibi görünüyor. Galaxy S8 Plus için hazır aksesuar ile cihazın neye benzeyeceğini eksik biraz tahmin etmemiz mümkün.


Kılıf üreticisi Olixar, Galaxy S8 edge modeli için ürettiği kılıfları MobileFun üzerinden satışa sundu. Son açıklamalara göre Galaxy S8'in RAM bölümünde ise four GB RAM veya 6 GB RAM tercih edilecek. Şirket Galaxy S8 modelini yeni aksesuarları ile birlikte kullanıcılara sunacak.


Bunlardan ilginç bir şeyler arıyorsanız, Klavye Kapağı, yazmayı daha hızlı ve daha doğru yapmak için Galaxy S8 / S8 + 'e bağlanan fiziksel bir QWERTY klavyedir. Bunun yanısıra, Galaxy S8 modelinde TouchWiz için geliştirilen alternatif plugin yazılımlar da yer alması bekleniyor.


Yeni Galaxy Note7'ler elimize ulaştığında İletişim Hattı'mız sizinle irtibata geçip hangi servis noktasından ürününüzü değiştirebileceğinizi iletecek. Bu kısma kadar Nougat güncellemeli Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerini hatırlatan Galaxy S8, ekran koruyucu camı ile de dikkat çekiyor.


Tabloda Samsung Galaxy S8 edge olarak adlandırılan telefon, 3840 x 2160 çözünürlükte ve 806 PPI yoğunlukta 5.five inç Super AMOLED ekran, 10nm Snapdragon 830 veya Exynos 8895 yonga seti, six GB ve eight GB RAM, yüzde 80 ekran gövde oranı gibi özelliklere yer verilmiş.


Aynı zamanda Galaxy S8 ailesinin detayları ve diğer telefonlarla karşılaştırmaları da yine net sitemizdeki yerini alacak. Açıkçası Galaxy S7 edge'de, kamerada megapikselin her şey olmadığına bir kez daha şahit oluyoruz. Bir süredir Samsung patlayan modeli Galaxy Note 7 ile uğraşıyordu.Çıkardığı en son güvenli modellerinin de patlaması ile birlikte üretimi aynı zamanda devam eden diğer modeli Galaxy S8 için tanıtım tarihi açıklandı bilgisi geldi.


Sızdırılan ve içerisinde Galaxy S8 modelinin yer aldığı kılıfta ise, cihazın alt ve üst bölümü görünmüyor. Fakat %3'lük kısmın cihazını iade etmediğinin altını çizen Samsung yöneticileri bu noktada insan güvenliğini önemsediklerini vurguluyor. Son derece ince ve yan profilden tamamen simetrik görünen Galaxy S8'de fiziksel dwelling tuşu yerine Samsung logosu yerleştirilmiş.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *